O NÁS

Centrum FYZIO Aktiv je soukromé zdravotnické zařízení poskytující služby v oblasti fyzioterapie, rehabilitace, prevence, regenerace a relaxace. FYZIO Aktiv vznikl za účelem poskytnout svým klientům služby na vysoké úrovni a zajistit jim kvalitní péči.

Úroveň tohoto centra se opírá zejména o profesionální tým odborníků, který se skládá ze zkušených fyzioterapeutů, masérů a ergonomů. Ti vám pomohou zbavit se chronických i akutních problémů a pomocí AKTIVNÍ terapie vás naučí, jak potížím předcházet.

a + j V souladu s moderní fyzioterapií používáme unikátní léčebnou metodu AKTIVNÍ FYZIOTERAPIE, která se odvíjí od švýcarské metody Spiraldynamik® a je založena na aktivní spolupráci mezi klientem a fyzioterapeutem a ctí samotnou anatomickou strukturu lidského těla a přirozený vývoj člověka.

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti moderní rehabilitační péče, přes poúrazovou a pooperační rehabilitaci, hledání alternativ k operaci, léčbu akutních a chronických obtíží, až po odstranění neurologických a ortopedických onemocnění.

Mimo rehabilitační služby poskytujeme i služby z oblasti sportovní medicíny, preventivní programy na zlepšování fyzické kondicemasáže či firemní workshopy.

Úzce se také specializujeme na zdravé nohy v rámci unikátního konceptu „AKTIVNÍ NOHA“