Náš tým

Fyzioterapeuti

  • Bc. Michal Gála – fyzioterapeut

Fyzioterapii vystudoval na Vyšší odborné škole v Trnavě. Po studiu začal pracovat jako fyzioterapeut v ústavu pro tělesně a mentálně postižené, kde se naučil speciální metodiku, která se dá využít při různých obtížích s pohybovým aparátem. Při zaměstnání absolvoval bakalářské studium fyzioterapie na  FBMI ČVUT v Praze. Při studiích získal potřebnou praxi pro práci s různymi spektry nemocí. Nyní pracuje jako fyzioterapeut v Revmatologickým ústavu v Praze a dodělává si Magisterský stupeň studia na Lekárskej univerzite v Bratislavě. Při práci kombinuje a využívá různé metodiky ke zlepšení zdravotního stavu pacienta a terapii nastavuje dle jeho přirozených schopností. K terapii rád doplní a využije znalosti z kurzů sportovní a klasická masáž, suchá vakuová masáž – baňkování, kinesiotaping.

  • Mgr. Pavla Sýkorová - fyzioterapeutka – v současné době na mateřské dovolené

Fyzioterapii vystudovala na UK FTVS v Praze. Obor fyzioterapie si vybrala kvůli svému nadšení z lidského těla. Během studií jezdila na rekondiční pobyty pro klienty, kteří prodělali cévní mozkovou příhodu, kde získala potřebnou praxi k výkonu svého budoucího povolání fyzioterapeutky. Nejraději na své práci má sledování pokroku u svých pacientů, práci s lidským tělem a sledování jeho nekonečných možností a schopností se uzdravovat. Ke svým pacientům přistupuje komplexně, kdy v prvé řadě důsledně hledá příčiny jejich problému. Nejvíce pracuje s klienty, kteří mají problémy s bolestmi zad. Z možností fyzioterapie nejvíce používá koncept Spiraldynamik®.  

 

  • Jana Ďurdíková, Dis. – fyzioterapeutka – v současné době na mateřské dovolené

Fyzioterapii vystudovala na Vyšší odborné škole a od roku 2006 pracuje v soukromé rehabilitační praxi. „Ve 13 letech mi ortoped vyřkl diagnózu – skolióza bederní a hrudní páteře. Doslova řekl „Nesmíte běhat, skákat a jednostranně zatěžovat své tělo „. Prošla jsem si několika rehabilitačními metodami, cvičeními kurzy, doktory, fyzioterapeuty a  vystudovala fyzioterapii. Každé mi něco dalo, ale nikdy to nebylo ono. Jak z pohledu pacienta, tak i terapeuta. V roce 2008 jsem absolvovala kurz Spirální dynamiky - Spiraldynamik® a vše se rozjelo. Následovaly další kurzy a mě se začal měnit pohled na celé lidské tělo, na terapii a co bylo za ty předchozí léta nejzajímavější, začalo se měnit mé tělo. Mé tělo není dokonalé, ale hýbe se a to bezbolestně! Každému může pomoci něco jiného, ale tak či tak, je to práce na celý život. A já vím, že to funguje!“

 

Ergoterapeuti

  • Mgr. Olga Košťálková
  • Mgr. Gabriela Havejová

Ergoterapii vystudovala na Západočeské univerzitě v Plzni. Poté absolvovala magisterský program na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Svou odbornost  rozšířila o roční kurz Spiral dynamik Basic Med, kurz kineziotapingu, Bazální stimulaci, zahraniční pracovní stáže, zkušenosti v oblasti kompenzačních pomůcek. Od června 2017 pracuje v centru neurorehabilitace ERGO aktiv jako ergoterapeutka.

Další

  • Mgr. Jan König – ředitel
  • Martina Chlopková – asistentka, recepce

    zpět