Masáže

 

masáž_logo

Masáže FYZIO Aktiv vám poskytují zdravou formu relaxace, rychlou a krátkodobou úlevu od stresu a bolestí. K dispozici je vám náš zkušený personál a velmi příjemné prostředí našeho zdravotnického zařízení.

Druhy nabízených masáží:

  • klasická relaxační masáž

Klasická relaxační masáž pomáhá kompenzovat následky způsobené jednostrannou zátěží či špatným držením těla. Dochází při ní k uvolnění ztuhlých svalů a celkové relaxaci, uvolňuje tělo a dokáže zbavit stresu. Představuje příjemný způsob, jak rychle načerpat čerstvé síly. Dovede zbavit psychického napětí a obtíží jako je bolest hlavy či nespavost.

  • relaxační masáž „BEZE SLOV“

Tato masáž poskytuje uvolnění těla a mysli od napětí, zmírnění stresu a úlevu od bolesti. Přináší zklidnění a relax celého těla. Pomáhá kompenzovat následky způsobené jednostrannou zátěží či špatným držením těla. Relaxační masáž je propojena s masáží reflexní, která na rozdíl od masáže klasické, působí především na úrovni nervové. Dochází zde k různým reflexním pochodům, které nám navozují pocit uvolnění.

Masáž je prováděna masérkou, která má po prodělané mozkové příhodě zhoršenou výbavnost slov, oproti tomu však velmi vyvinutý cit pro lidské tělo. Více informací naleznete ZDE.

  • sportovní masáž

Tato masáž poskytuje úlevu od zdravotních problémů spojených se sportem a urychluje regeneraci organizmu po nadměrné či dlouhodobé zátěži. Je také vhodným doplňkem všech typů cvičení a sportů a pomáhá udržovat dlouhodobou tělesnou kondici.