Workshop „ZDRAVÁ KANCELÁŘ“ II

Vzhledem k vřelým ohlasům z firemních workshopů a zájmu o pokračování, jsme pro vás připravili workshop „ZDRAVÁ KANCELÁŘ“ II. Program je volným pokračováním a doplněním řešení konkrétních pohybových stereotypů typických pro určité pracovní činnosti.

Obsahem workshopu je:

  • Doplnění správného a aktivního sedu – ukážeme vašim zaměstnancům další „triky“ a pomůcky pro správné sezení na kancelářské židli bez zbytečného přetěžování určitých partií.
  • Horní končetina a ruka – horní končetina a ruka patří k velmi namáhaným partiím u většiny (i sedavých) zaměstnání. Onemocnění horní končetiny jsou většinou zapříčiněna rizikovými faktory přispívajícími k bolestem jak krční tak bederní páteře. Proto často nacházíme úzkou souvislost mezi bolestivými stavy horní končetiny a krční, popřípadě bederní páteře. Ukážeme vašim zaměstnancům, jak správně horní končetinu při práci používat, relaxovat a posilovat, abychom pomohli předejít bolestivým stavům ramene, lokte, zápěstí, ruky a prstů.
  • Prevence syndromu karpálního tunelusyndrom karpálního tunelu je onemocnění, které se vlivem narůstající práce na počítači objevuje v poslední době velice často a je hrozbou téměř pro každého z nás. Naučíme vaše zaměstnance, jak tomuto nepříjemnému poškození zápěstí, šlach a nervů, ke kterému může vést právě nesprávné používání počítačových periferií, předejít pomocí jednoduchých a účinných cviků.
  • Office gymnastika – ukážeme vám, jak prokládat sezení u PC jednoduchými cviky, které vašim zaměstnancům pomohou uvolnit a protáhnout přetížené partie nebo naopak posílit partie ochablé.

Efektivní možností zůstává propojení FYZIO Aktivního workshopu s individuální konzultací s fyzioterapeutem.

Informace o cenách naleznete v sekci CENÍK.